Tag Archives: sklep z obuwiem na wiosnę

Styl ubioru w miejscu pracy

Polacy i Polki mają dość skomplikowaną sytuację, jeżeli chodzi o ubiór w pracy, ponieważ nie ma na to uregulowań w pełni prawnych. W zależności od dziedziny, w jakiej funkcjonuje nasza firma, mamy do wyboru dwa style ubioru: elegancki lub firmowy. Firmowe ubranie często wiąże się z tendencyjną bezstylowością, ponieważ są to najczęściej robocze fartuchy czy kombinezony przeznaczane do prac fizycznych. Ubiór elegancki obowiązuje we wszystkich placówkach, gdzie pracownik reprezentuje naszą firmę oraz tam, gdzie mamy bezpośredni kontakt z klientem. Najczęściej wymienianym miejscem eleganckiego ubioru jest bank. Pracownicy placówek bankowych z reguły muszą mieć białą koszulę i marynarkę. Jest to związane z szacunkiem do klienta, który przychodząc do banku, ma czuć się najważniejszy. Poza tym dość duży rygor obowiązuje w miejscach pracy związanych z oświatą. Zapewne zdarzają się tam różne ekscesy modowe, ale z reguły nauczyciel ma być ubrany schludnie i nie pokazywać za wiele ciała. Jest to różnie interpretowane, ale najczęściej chodzi tu o zasłonięte uda i dekolt.

Witaj na moim blogu! Nazywam się Aurelia Kowacka i pasjonuję się modą. Na co dzień pracuję w sklepie firmowym bardzo znanej i cenionej w świecie mody marki. Mam nadzieję, że moje propozycje stylizacji Ci się spodobają. Zapraszam do śledzenia mojego bloga !

Przymierzanie i sprawdzanie ubrań

Warto więc sprawdzić jak my sami się w nich prezentujemy, a być może dojdziemy do wniosku, że też nam pasują i będziemy chcieli sobie zakupić kilka różnych bluzek, bądź też oczywiście swetrów. Należy jednak pamiętać że obecnie pomimo tego, żen to właściwie takie ubrania są modne może zakupić także troszkę inne by miedz je na później. Z roku na rok moda idzie wciąż do przodu, dlatego też być może to, co dla nas jest teraz nie do pomyślenia w następnym sezonie będzie wręcz hitem. Musimy więc zobaczyć co teraz mamy w swojej szafie, oraz czego nam brakuje. Być może zakupienie kilku ubrań w naprawdę bardzo intensywnych barwach będzie strzałem w dziesiątkę. Jednak to wszystko jest zależne od naszego gustu oraz oczywiście wieku. Zawsze jednak możemy udać się do sklepu gdzieś będziemy mogli po przymierzać sobie określone ubrania, i dzięki temu dowiemy się jakie barwy do nas pasują. Kto wie, a być może sprawimy, że polubimy ostre kolory i zakupimy kilka takich ciuchów. Jednak naprawdę bardzo wiele jest uzależnione od naszego gustu, wieku, oraz wglądu. Wiadomo, że zabawienie skóry także ma ogromne znaczenie, o czym należny pamiętać. Z całą pewnością takie zakupy sprawią, żen nabierzemy pewności siebie i znajdziemy nowe ubrania.

Witaj na moim blogu! Nazywam się Aurelia Kowacka i pasjonuję się modą. Na co dzień pracuję w sklepie firmowym bardzo znanej i cenionej w świecie mody marki. Mam nadzieję, że moje propozycje stylizacji Ci się spodobają. Zapraszam do śledzenia mojego bloga !